Złoty Program Partnerski


Złoty Program Partnerski

Złoty Program Partnerski = Złote Myśli

Złote Myśli to największe w Polsce wydawnictwo ebooków, książek i audiobooków z szeroko pojętego samorozwoju.

W ofercie Złotych Myśli znajdziesz blisko 600 poradników poruszających miedzy innymi takie tematy jak rozwój osobisty, relacje między ludzkie, e-biznes, sprzedaż bezpośrednią czy zdrowe odżywanie, które sprzedały się w oszałamiające liczbie.

Ten ogromny sukces nie byłby możliwy, gdyby nie Złoty Program Partnerski, do którego właśnie masz szansę przystąpić!

Jeśli chcesz współpracować ze Złotymi Myślami jako partner kliknij na link ---> Złoty Program Partnerski.

Podejmując decyzję co do swojego uczestnictwa w Złotym Programie partnerskim, musisz wiedzieć, że ideą Złotych Myśli było stworzenie wydawnictwa promującego pozytywne wartości w życiu każdego z nas. Tak więc, przystępując do Złotego Programu Partnerskiego już teraz otrzymasz nie tylko bardzo wartościowe produkty, dzięki którym możesz zarobić realne pieniądze. Dodatkowo także dołączysz do blisko kilkunastu tysięcy zadowolonych partnerów, którym te wartości nie są obojętne.

W Złotym Programie Partnerskim istnieją dwa skuteczne sposoby zarabiania pieniędzy: Polecasz ebooki internautom odwiedzającym Twoje strony WWW. Twój zysk 25 % prowizji bezpośredniej +15 % prowizji pośredniej. Razem do 40 % zysku. Nie musisz mieć doświadczenia. Zapraszasz innych do współpracy i budujesz swoją drużynę Partnerów. Twój zysk 10 % od zysków Twojego zespołu.

Złoty Program Partnerski.

Masz w swoich rękach mocne argumenty i świetne produkty, by przekonać internautów do zainteresowania się ofertą wydawnictwa Złote Myśli.

Zapisz sie do Złotego Programu Partnerskiego ----> Rejestracja

Komentarze

Jeden z najstarszych i chyba wciąż najlepszych programów partnerskich zajmujących się sprzedażą książek i ebooków. Właściwie to się nazywa teraz już Platynowy program partnerski ;) Przechodził swoje wzloty i upadki ale wciąż działa i oferuje przyzwoite prowizje.